ما از زیرزمین شروع کردیم، اکنون اینجا هستیم

همه چیز در سال 2011 شروع شد، زمانی که دو دوست، مهرداد و محمد، اسپینوی را در اتاق اجاره ای تأسیس کردند. آنها با اشتیاق به طراحی سایت و میل به کار با ایده های شگفت انگیز، ساعت های بی شماری را برای ایجاد قالب ورد پرس در ThemeForest و ساخت وب سایت برای مشتریان شان صرف کردند.
امروز اسپینوی با یک تیم قدرتمند و خلاق به عنوان یک ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت در فضای بازاریابی دیجیتال شناخته می شود. ما خود را ملزم کرده ایم تا بهترین تجربه دیجیتال را در زمینه طراحی سایت برای مشتریان خود ارائه دهیم. اولویت اصلی ما ایجاد و حفظ روابط بلند مدت مثبت با مشتریان است. مانند هر رابطه ای، این هدف با ارتباط صادقانه انجام می شود.

فرآیند طراحی وب سایت شما چگونه است؟

به عنوان یک تیم نتیجه محور، ما بر ایجاد درآمد برای مشتریان خود تمرکز می کنیم. ما بر این باوریم که هدف از طراحی وب سایت فقط ایجاد چیزی زیبا نیست، بلکه ایجاد یک وب سایتی است که ترافیک را افزایش دهد و بازدیدکنندگان را تشویق به اقدام کند. برای ارائه بازگشت سرمایه، تحقیقات، بهینه سازی موتورهای جستجو و نیازهای بازدیدکنندگان را در اولویت قرار می دهیم.
اگر می خواهید در مورد روند کار ما بیشتر بدانید و یک پیشنهاد ویژه برای پروژه خود دریافت کنید، از اینجا با ما تماس بگیرید.

چطور سئوی وب سایت ما را بهبود می دهید؟

1. تحقیقات کلمات کلیدی: ما تحقیقات کلمات کلیدی را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که از کلمات کلیدی مناسب استفاده می کنید (بر اساس نوع کسب و کار، مقصود کاربر، حجم ترافیک و سطح رقابت).
2. بهینه سازی محتوا: ما اطمینان حاصل می کنیم که وب سایت شما کلمات کلیدی را در مکان های مناسب وب سایت نمایش می دهد و وب سایت شما دارای ساختار صفحه و تعداد کلمات مناسب است.
3. بهینه سازی فنی: سرعت سایت، برچسب های HTML، عناوین صفحه، توضیحات متا، نشانه گذاری schema، بک لینک ها، ساختار لینک ها، متن ALT، معماری سایت، بهینه سازی موبایل، تنظیم کنسول جستجوی گوگل و غیره.

به چه نوع مشتریان و کسب و کاری خدمات می دهید؟

ما با مشتریانی در هر شکل و اندازه کمک می کنیم - از استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ و خصوصی.
ما همیشه قبل از ورود به طراحی وب سایت، تحقیقات عمیقی را در مورد تجارت و کسب و کار مشتری خود انجام می دهیم. برای ما مهم است که با درک کاملی از مخاطبان شما، نکات مهم کسب و کار شما را درک کنیم تا بهترین کیفیت را ارائه دهیم.

تعداد تیم شما چقدر است و در کجا قرار دارد؟

ما یک آژانس کوچک، خلاق و با 4 عضو تیم هستیم که از راه دور در سراسر ایران کار می کنیم. تیم ما در تهران تاسیس شده است و با مشتریان در سراسر دنیا کار می کنیم.

از کدام پلتفرم ها برای طراحی و توسعه وب سایت استفاده می کنید؟

ما به طور انحصاری از CMS اسپینوی و همچنین از ورد پرس برای طراحی و توسعه وب سایت استفاده می کنیم. همه طرحهای ما به صورت سفارشی، کاملا سازگار با همه دستگاهها و صفحه نمایش ها هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد فناوری ما و بررسی روند طراحی سایت ما، با ما در اینجا تماس بگیرید.